O spoločnosti

OMRON HEALTHCARE EUROPE

POMOC PRI BUDOVANÍ ZDRAVÉHO ŽIVOTA.

Omron Healthcare Europe B.V. je divízia Omron Healthcare Japonsko – pre Európu, Stredný východ a Afriku.

Dnes sa odhaduje, že približne 1 miliarda ľudí na celom svete trpí hypertenziou¹. Hypertenzia zvyčajne nemá žiadne príznaky, ale je hlavnou príčinou cerebrovaskulárnych a kardiovaskulárnych ochorení, ako je mŕtvica a srdcový záchvat. Každý rok sa počet pacientov s týmito chorobami stále zvyšuje. Dokonca aj keď tieto život ohrozujúce ochorenia nevedú k smrti, pacienti sú často invalidní, musia sa opierať o lôžko alebo trpia poruchami reči. To spôsobuje výrazný pokles kvality ich života (QOL). Tieto následky ovplyvňujú nielen samotných pacientov, ale spôsobujú značnú záťaž rodinám, ktoré im poskytujú starostlivosť.

Stále vážne znečistenie ovzdušia najmä v rozvíjajúcich sa ekonomikách a zmeny životného štýlu spôsobili nárast počtu pacientov trpiacich astmou. Navyše spolu s rýchlym nárastom starnúcej populácie tiež narastá počet ľudí trpiacich bolesťou v kolenách atď. Ochorenia dýchacích ciest a bolesť sa už stali hlavným sociálnym problémom na celom svete.

OMRON sa snaží pomôcť všetkým ľuďom na celom svete zlepšiť a udržiavať svoju osobnú kvalitu života a predĺžiť ich zdravý život. Na tento účel sa spoločnosť OMRON zaviazala vytvárať spoľahlivé tlakomery na meranie krvného tlaku, inhalátory na riešenie problémov s kašľom, prechladnutím, alergiami, aj astmou, zariadenia na domácu elektroliečbu TENS² a iné inovatívne produkty a služby.

¹ Zdroj: Svetová zdravotnícka organizácia
² Transkutánna (cez pokožku) stimulácia elektrických nervov

Sídlo európskeho zastúpenia Hoofddorp, Holandsko
Výrobné podniky

Japan - Matsusaka, Japan - Hirakata, Osaka Prefecture, Italy - Lonato del Garda, Brazil - São Paulo, China - Dalian, Vietnam - Thu Dau Mot City, Binh Duong Province 

R&D podniky Kyoto - Japonsko, Dalian - Čína
EU Filiálky UK, Nemecko, Francúzsko
Distribúcia Európa, Stredný východ & Afrika

 

Pre bližšie informácie prosím pozrite stránku so zoznamom distribútorov.

Odkaz zakladateľa spoločnosti OMRON:

 

Iniciatíva Shaping the Future 2030:

Omron Healthcare je lídrom v oblasti medicínskych zariadení pre liečbu a sledovanie zdravia. Naše portfólio produktov obsahuje monitory krvného tlaku, elektronické telesné teplomery, zariadenia na liečenie dýchacích chorôb a profesionálne medicínske zariadenia.

Odhliadnuc od technológie je našim reálnym poslaním budovať zdravý život. Zameriavame sa na poskytnutie komplexných služieb pri starostlivosti o zdravie s cieľom prevencie a zlepšenia narastajúcich bežných zdravotných problémov, akými sú hypertenzia, respiračné problémy, cukrovka a obezita.

NAŠE POSLANIE

Spoločnosť OMRON HEALTHCARE EUROPE B.V. a jej pobočky budú inovačným lídrom na trhu poskytujúcim kvalitné produkty a služby pri starostlivosti o zdravie za dobrú cenu, ktorá zvýhodní a uspokojí zákazníkov a spoločnosť pri snahe dosiahnuť vyššiu kvalitu života.

NAŠA VÍZIA

OMRON HEALTHCARE EUROPE B.V. chce byť vysoko kvalitnou rastúcou spoločnosťou na spotrebiteľskom a aj profesionálnom trhu so zameraním na liečenie chronických chorôb a chce poskytnúť prvotriedne produkty a služby pri ich prevencii, diagnostike a liečení.

 

CELIMED, s.r.o.

Spoločnosť CELIMED, s. r. o., bola založená v roku 1995 v Bratislave s cieľom sprístupniť progresívne japonské technológie v oblasti zdravotníckej techniky najširšej laickej i odbornej verejnosti.

Po niekoľkoročnom pôsobení na našom trhu získala spoločnosť CELIMED, s. r. o., výhradné zastúpenie popredného výrobcu zdravotníckej techniky na domáce a ambulantné použitie, OMRON Healthcare a tým aj rozhodujúci podiel na trhu vo svojej oblasti.

Našimi zákazníkmi sú významné lekárenské veľkoobchody, predajne a distribútori zdravotníckych potrieb, lekárne, zdravotnícke zariadenia aj zdravotné poisťovne.

Naše produkty zakúpite v lekárňach, zdravotníckych potrebách a našom e-shope s tovarom okamžite na sklade, predĺženými zárukami a kde vám aj najlepšie zodpovieme všetky vaše otázky. Lokálne spolupracujeme s lekárňami a zdravotníckymi potrebami po celom Slovensku, vášho najbližšieho partnera nájdete v sekcii "Sieť partnerov".

Cieľom spoločnosti je komplexnosť a čoraz vyššia kvalita služieb v oblasti zdravotníckej techniky. Preto naša spoločnosť rozširuje ponuku pre ustavične sa rozširujúcu klientelu o ďalšie komodity, ktorých aktualizovaný prehľad nájdete na našich stránkach.

 

FILOZOFIA SPOLOČNOSTI:

Ponúknuť rovnaký štandard tovaru a služieb ako je v EÚ, zodpovedajúci zvyšujúcim sa požiadavkám a súčasne zaručujúci priaznivé ceny:

 • dodanie tovaru do 24 (max. 48) hodín (pri objednávke do 14:00) v pracovných dňoch - pre koncových užívateľov, aj našich obchodných partnerov
 • infolinka – kvalifikovaný zákaznícky servis – informácie priamo od výrobcu, školený odborný personál
 • nadštandardné služby v cene – kalibrácia tlakomerov 1x za 2 roky – počas doby záruky
 • predaj najnovších modelov prístrojov
 • na celý sortiment OMRON produktov – predĺžená záruka na 3-5 rokov (okrem krokomerov a príslušenstva – 2 roky)
 • rýchly pozáručný servis priamo u nás zaisťujú kompetentní pracovníci v modernom laboratóriu s priamou podporou výrobcu
 • všetky výrobky sú riadne registrované, spĺňajú všetky zákonné náležitosti predaja na území Slovenskej republiky a sú vybavené plnohodnotnými návodmi na použitie
 • presnosť u vybraných výrobkov je overená renomovanými klinickými pracoviskami podľa medzinárodných štandardov presnosti, napr. Protokol British Hypertension Society – BHS, Association for the advancement of medical – AAMI, Európskej hypertenziologickej spoločnosti – ESH atest IP
 • reklamačné konanie do 7 dní (štandardné jednoduché opravy, preskúšania, kalibrácie…)

 

 • Svetový líder na trhu tlakomerov a inhalátorov

 • Klinicky overená presnosť prísnym testovaním významnými zdravotníckymi organizáciami
 • Lekári a lekárnici dôverujú a odporúčajú

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.